Využijte potenciál „negativní“ energie

 

Energie, ať už ji říkáme „pozitivní“ nebo „negativní“, je pořád energie. Naše programy, vlastnosti, myšlenky – všechno je to čistá energie, kterou můžeme využít v náš prospěch. Přijměte VŠECHNO, co v sobě máte a buďte za to vděční, neboť v tomto článku se ji naučíme využívat!

Pozitivní ani negativní energie neexistuje

Na začátek zdůrazňuji, že pozitivní ani negativní energie neexistuje. jsou to jen úhly pohledu, které má každý jiné – tzn. pro někoho může být pozitivní, co je pro jiného negativní. Každá energie ale vibruje na určité frekvenci, která se nachází někde na pomyslné stupnici, tak jako v hudbě, od nízkých po vysoké.

Důležité je, že každá vibrace se může změnit.

Je mnohem efektivnější a jednodušší změnit vibraci, v podobě programu nebo emoce, než se snažit ji ignorovat, vymazat, vypudit, odmítat nebo se jí jinak zbavovat. Nejenže to nefunguje, ale může nám to více uškodit než pomoci.

Jde mi spíše o větší kvanta energie, která se „nasbírá“, pokud něčemu věnujeme dlouhodobější pozornost nebo o zažitých vzorcích chování, nemluvím o myšlenkách, které vám jednou přelítnou přes hlavu. V digitálním světě tomu můžeme říkat „počítačové programy“.

„Pod vlivem“

Tyto programy jsou něco jako samostatně existující entity, které ovlivňují naše chování. Nabírají na síle pokaždé, když se podle nich zachováme nebo když jim jakýmkoliv způsobem dáváme vědomou i nevědomou pozornost. Když jich máme hodně, jsme schopní celý život prožít jen pod vlivem těchto programů. Programů, které ani nejsou naše vlastní, ale které jsme převzali v největší míře od rodičů.

Takhle prožijeme v úplné nevědomosti de facto „cizí“ život. Paradoxně ještě s pocitem, že jsme „osobnost“. Nejsme. Nejsme to vůbec my, jsme jen roboti chyceni v programech, které nás ovládají. Žijí v našem energetickém poli a ne vždy nám slouží ku prospěchu. Ale neděste se. Jedeme v tom všichni 🙂

Konec teorie, přejdeme k věci. Když jsme si toto uvědomili a nelíbí se nám to, co s tím můžeme dělat?

Jak změnit nechtěné programy?

Tady je jedna z možností. Žádný krok nepřeskakujte.

(Článek je uzamčen. Heslo vám přijde obratem po zadání e-mailu)