Využijte potenciál „negativní“ energie II

Pokračování článku…

Jak změnit nechtěné programy?

Krok č. 1

Uvědomění

Tak jsme si uvědomili, že máme program např. „nikdy nebudeš mít dost peněz“. Je jedno, odkud přišel, to je dobré si uvědomit, ale ve výsledku to není podstatné.

Taky jsme si uvědomili, že nám neslouží a že nechceme, aby ovlivňoval naše rozhodjování a náš život.

Můžeme se zamyslet a najít více programů spojených s financemi. Čím více si jich uvědomíme, tím lépe. Můžeme si je napsat na papír.

Krok č. 2

Přijetí

Vnitřně přijměte tyto programy. Jsou totiž vaší součástí, jste to vy. Pokud je odmítáte, odmítáte i sami sebe. A když odmítáte sami sebe, zaděláváte si na ještě větší problémy. Měli byste cítit smíření a nebýt nastaveni bojově. Klidně jim poděkujte a smířlivě je připravte na změnu.

Krok č. 3

Náhrada za jiný program

Vyberte si nastavení, které vám bude vyhovovat. Náhradu za tento starý program. Mantru. Dejte si pozor, aby byla mantra dobře zformulovaná. Náhradou za mantru „Nikdy nebudeš mít peníze“, může být například „Jsem magnet hojnosti“, „Peníze přicházejí lehce“. Hlavně, aby byla pozitivně formulovaná.

Peníze jsou energie. Na to nezapomínejte! Stejně jako je láska bezpodmínečná, je i energie peněz bezpodmínečná. Tím chci říct, že se nemáte zamýšlet nad tím, JAK se k vám peníze dostanou, když nevidíte žádné podmínky, odkud by mohly připlynout. Prostě to neřešte. Nechte to Bohu. Když si vzpomenete, za jakých okolností jste se setkali se svou životní láskou, pravděpodobně uznáte, že byste to takhle nikdy sami nevymysleli, že ano? Stejné je to i s energií hojnosti. Vím, není to jednoduché, mozek má tendenci analyzovat, ale je to nezbytné. Když si totiž budete myslet, že ta energie nemá odkud přijít, budete mít pravdu. Nepřijde.

Krok č. 4

Vizualizace

  • Máme energii, kterou chceme transformovat
  • Máme energii za její náhradu

Najdeme si čas na malou meditaci – vizualizaci.

Postup:

Zavřeme oči, dýcháme.

Představíme si shluk energie, kterou chceme transformovat. Snažíme se vidět její barvu, tvar, velikost, sílu a necháme na sebe působit její vliv. Vnímáme emoci, kterou v nás vyvolává.

V duchu ji přijmeme a poděkujeme za to, že nás doprovázela. Nebyla tady proti nám, ale s námi. Snažíme se ji upřímně ocenit a vyslat ze srdečního centra lásku. Vysvětlíme jí, že chceme, aby nadále zůstala naší součástí, ale že pro ni máme nový úkol.

Od teď působit jako magnet, přitahující hojnost. Představíme si ten nejvyšší zdroj hojnosti, ve kterém se nacházejí velmi úspěšní lidé.

Pak si představíme, jak tuto energii nadechujeme a vdechujeme do oblaku před námi. Představujeme si, jak se tato energie mění, mění svou barvu na zářivou bílou nebo zlatou.

Při nádechu a výdechu opakujeme v duchu mantru, kterou jsme si vybrali. Toto provádíme, dokud nepocítíme, že je shluk energie „převibrován“ na energii hojnosti. S tímto shlukem se spojíme a necháme v každé buňce těla působit jeho vibraci. Vibraci hojnosti.

Měli byste cítit stejnou sílu, jaká se nalézala v původním programu. Neměli byste cítit přítomnost starého programu.

Toto cvičení můžete dělat s každou emocí a s každým programem.  V případě potřeby cvičení opakujte, dokud nenaberete vnitřní jistotu a víru, že to je tak a ne jinak.

Přeji vám, ať se vám daří v aktualizaci vašeho softwaru 😉

Autorka: Eliška J.