Kdo jsem

cropped-SAM_0170.jpgTento web jsem vytvořila, protože jsem dostala potřebu sdílet své zkušenosti, vědomosti a uveřejňovat články, které by mohly pomoct někomu dalšímu.

Už 10 let jdu cestou vědomého rozvoje osobnosti, zajímám se o všechno možné, od duchovna, filozofie, psychologie, léčbu, stravu, masáže až po umění.

Můj život ale nabral obrovských obrátek v minulém roce, kdy jsem absolvovala exkurzi do Peru, kde jsme mimo vnější svět poznávali díky Ayahuasce i vnitřní svět.

Od té doby, co jsem se vrátila, se můj život obrátil naruby a já se jen snažím držet to tempo s životem a udržet si nejlépe i zdravý rozum. 🙂 Díky těmto zkušenostem ale dostávám i různé zajímavé vhledy, které pak zaznamenávám do různých textů, se kterými se tady chci s vámi taky dělit.

Jiné texty jsou mé vlastní překlady zahraničních článků, nejčastěji z francouzštiny a angličtiny.

Všechny informace, které tady sdílím, jako je celostní medicína, masáže, duchovno nebo umění jsou oblasti mých zájmů i praxe, kterou provozuji.

Studovala jsem různé masérské techniky, Institut alternativních studií, ale hlavně se vzdělávám sama, protože mě to zajímá.

Zde se můžete podívat na záznam reportáže České Televize z prostor mého již bývalého masérského salónu 🙂 Masážní salón „Jeskyňka“ – o směnném obchodě

Přeji Vám příjemné a užitečně strávené chvilky nad řádky tohoto blogu.

S láskou,

Eliška J.

Kontakt: eliskajarnotova@gmail.com