Bufo Alvarius – ropucha, kterou chcete políbit

 

„Všichni zúčastnění popisují tento zážitek velmi podobně. Jednota a Láska, neskutečná láska, naprosté splynutí se vším, pochopení podstaty bytí, že všichni jedno jsme.“

Mám radost. Říká se „korunka ke korunce“… a za chvíli máme milión. Teď ale nejde o peníze. Ta „korunka“, která přibyla včera do krásně se plnící „kasičky“ kolektivního vědomí – a určitě nebyla jen jedna – je v podobě nového filmu „Bufo Alvarius – The Underground Secret“, jehož premiéra proběhla včera, kde jinde než v kině Vesmír. Tak jsme se zašli podívat…

Tento dokumentární film je o koloradské ropuše, jejíž sliz obsahuje tryptamin 5 – MEO – DMT, silnou psychotropní látku, která vás okamžitě po požití doslova vystřelí z těla. Kam? To přesně nevím. Tuto žábu jsem zatím nelíbala. Nicméně reakce lidí, kteří ji zažili na vlastní kůži, mluví za vše. Všichni zúčastnění popisují tento zážitek velmi podobně. Naprosté Jednota a Láska, neskutečná láska, splynutí se vším, pochopení podstaty bytí. Po tomhle už nemůžete být nikdy stejní jako dosud. Na zem se vrátíte čistější a plni lásky, která z vás září všemi směry. Už víte, že pokud ublížíte jakémukoliv živému tvorovi či přírodě, ubližujete sami sobě. Pochopíte, že nemáte žádný důvod se zlobit, závidět nebo ubližovat. Právě naopak. Uvědomíte si, že když pomáháte ostatním a jste ohleduplní k přírodě, neděláte to pro ni nebo pro ně, ale děláte to sami pro sebe.

Krásné na tomto zážitku je také to, že nemusí zůstat jen vzpomínkou. Část mozku, kterou jste tímto aktivovali a „osvěžili“, zůstane aktivní a vy se můžete – třeba po náročném pracovním dni – do tohoto stavu blaženosti vrátit. Může to fungovat tak dlouho, dokud vás zase nepohltí práce a stres…

Koloradská ropucha

Psychotropní látky jako je tato, mají potenciál vyléčit lidstvo z drogových závislostí, depresí, agresivity a jiných psychických nemocí.

Tento názor už desetiletí zdůrazňuje nejen Stanislav Grof, jeden z nejlepších světových psychiatrů, který se touto problematikou zabývá, ale uvědomuje si to snad každý, kdo podobnou zkušeností prošel. Je to ale tak silná a intenzivní léčba, že má samozřejmě i svá rizika a je nutno k tomu přistupovat s velkým respektem.

Milí přátelé, věřte nebo ne, ale vědomí lidstva se opravdu zvyšuje. Jak řekl ve filmu Pavel Bém (ano, objevil se ve filmu) – před 10 lety jsme si mohli jen těžko představit, že by se na evropském shromáždění mluvilo o legalizaci a léčbě konopím a za 10 let možná budeme mluvit o léčebných účincích a legalizaci psychotropních látek. Snad se té doby ještě dožijeme i my!

Představte si, že nemusíte chodit několik let nebo měsíců k psychologovi ani psychiatrovi, nemusíte brát žádné drogy v podobě antidepresiv, které ničí váš organismus, ale vyléčíte se během 15 minut například slizem z koloradské ropuchy nebo jinou přírodní cestou.

Jsem si vědoma, že někoho můžou takové články negativně naladit, těm, kteří házejí tyto dary přírody do stejného pytle s jinými drogami. To si ale může myslet pouze ten, který s těmito látkami nemá žádnou osobní zkušenost 😉

Ty jsi já a já jsem ty. Všichni jsme Vědomí a Vědomí je jen JEDNO = všichni jedno jsme. Vědomí je Láska. Tohle bychom si měli pravidelně připomínat nejen hlavou, která to těžko chápe, ale třeba meditací nebo pomocí takovýchto darů Matky Země, jak je koloradská žába Bufo Alvarius.

Za sebe říkám „Bravo“ a děkuji tvůrcům za jejich přínos a přeji jim úspěch s tímto filmem“.

s Láskou,

Vaše,

Dcera Země